Co powinno się wiedzieć o lokalach

Jeśli z obojętnie jakiej przyczyny nie mogą Państwo zajmować się sprawami własnych posiadłości, zapraszamy do rozpoczęcia kontaktu z naszą działalnością.
Zarządzanie nieruchomościami Wrocław to nasza specjalność. Teren naszego wykonywania to Wrocław i jego okolice.
Inwitujemy inwestorów, posiadaczy mieszkań i posiadłości.
Jako zarządca nieruchomości przyjmujemy całość obowiązków, które leżą na właścicielu mieszkań czy domów. Nasze długoletnie praktyki w tej domenie czyni, że spostrzegamy, jak różnorodny jest rynek nieruchomości i toteż stale podejmujemy prawidłowo dopasowane funkcjonowania. Świadczymy usługi odpowiedzialnie, a nade wszystko na dużym poziomie, jako że zależy nam na Państwa zawierzeniu. Współpracujemy z doświadczonymi jednostkami sprzątającymi, budowlanymi, hydraulicznymi i elektrycznymi.

”zarządca

Indykatywne czynności jakie świadczymy na rzecz Państwa to:

– dobór dzierżawców,

– zaprojektowanie zasad najmu,

– obsługa prawna – owo m.in. wyrażanie właściciela przed najemcą, Wspólnotą Mieszkaniową a także we wszystkich działaniach prawnych złączonych z lokalem, wyznawanie przed instytucjami administracji państwowej i samorządowej, sporządzanie wzorów umów, rozpatrywanie papierów,

– obsługa fachowa – to m.in. przewodzenie książki obiektu, zarządzanie cyklicznych przeglądów, zapewnienie aktualnej konserwacji, konsulting przy wyborze wykonawców renowacji,

– obsługa pieniężna – to m.in. monitorowanie wpłat czynszu a także przyjmowanie możliwych wykonywań windykacyjnych przy z kancelarią jurydyczną, postępowanie dokumentacji księgowej.

Każdy składnik naszej oferty jest dostosowywany do Państwa wymagań i wyczekiwań. Nasza działalność jest zaopatrzona w profesjonalne programy komputerowe, za pośrednictwem czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość naszej profesji.
Opłatę za zarządzanie nieruchomościami ustalamy stale w drodze negocjacji, dopasowywując ją do Państwa indywidualnych wymogów.
Inwitujemy do współpracy.